Kalite Akademik Tercüme ile bir meslektaşımın önerisi üzerine tanışma fırsatını buldum. Kendilerinden gerek Türkçeden İngilizceye gerekse de İngilizceden Türkçeye akademik çevirilerimde destek alarak üç aşamalı akademik çeviri ve editing hizmetlerinden, yurt içi- yurt dışı makale, bildiri, kitap içi bölüm gibi çalışmalar kapsamında yararlandım.
“Kalite Akademik Tercüme; inovatif, gelişime açık, disiplinli iş ve kurumsal yönetim anlayışını benimsemiş bir kurum. Profesyonel bir ekip ile çalışmaları güven verici. Makul bir fiyatlandırma politikasına sahip oluşlarının yanı sıra çeviri işlemi tamamlandığında çevirinin denetlendiğine dair sertifikasyon belgesini de mutlaka beraberinde itina ile tarafıma göndermeleri, iletişime geçtiğim her zaman aynı gün içerisinde hızlı geri dönüş yapmaları, hesaplanan süre ile uyumlu teslimat gerçekleştirmeleri, hatta çalışmamı yetiştirme konusunda kısıtlı bir zaman dilimi sorunu yaşadığım anlarda bile büyük özveri ile çalışmalarımı tamamlayıp gönderimi gerçekleştirmemi sağlamaları açısından gerçekten fark yaratıyorlar…”
Sayın Hasan FİLİK ve Elife FİLİK başta olmak üzere Sayın Dilay KURT ve Sayın Z. Ceren GÜNAY, Sayın Zeynep BOLAT ile tüm ekip arkadaşlarına teşekkürü bir borç biliyorum. Bundan sonra da kendileri ile daha nice akademik çalışmalarımda güven ve keyifle destek almayı sürdüreceğim.