fbpx

Blog Classic

Bizden haftalık veya aylık bir çeviri kapasitesi bekleniyor mu?

Hayır. Gelen projelerin zorluk derecelerini ve insani durumları (olası makul gecikmeler, hastalıklar, kişisel durumlar vb.) göz önünde bulunduruyor ve bunlara saygı duyuyoruz. Yapılan işin niceliğinden çok niteliği ön planda olduğu için çalışanlarımızdan iş kapasitesi konusunda belirli bir limit beklentimiz yoktur.

Mesailer, izinler ve yıllık izinler nasıl düzenleniyor? Çalışma saatleri nelerdir?

– Çalışma saatlerimiz hafta içi 08:15 ile 18:15 arasındadır. Saat 12:30 ile 13:30 arasında öğle yemeği molası veriyoruz. – Mesai ve izinler için bir telafi sistemi uygulamaktayız. Bu sisteme göre yaptığınız mesai ve aldığınız izinlerin süreleri titiz bir şekilde kaydedilmekte ve birbirini telafi etmektedir. Diğer bir deyişle, izin aldığınız süre kadar mesai borcunuz, mesai yaptığınız

Ücretlendirme nasıl yapılmaktadır? Ödeme şartları nelerdir?

Maaşınız her ayın ilk iş gününde bize sunduğunuz banka hesabına EFT/havale yoluyla gönderilmektedir. Maaşınızla birlikte önceki ay içerisinde yapılan freelance çevirilerin toplu ücreti de ödenmektedir. Bunun yanı sıra her ayın ilk on günü içerisinde şirketimizin genel kâr marjına göre hesaplanan bir miktar prim de ödenmektedir. Maaş ve diğer ücretler konusundaki hususlar başvuru sürecinde görüşülecektir.