Blog Classic

Prof. Dr. Hülya Öztop

Firmanıza edit edilmek üzere gönderdiğim makalelerimle ilgili her zaman kısa sürede, hızlı ve güvenilir hizmet aldım. Ayrıca edit ile ilgili sertifikasyon verilmesi benim makalemin kabulünde çok etkili oldu.

Prof. Dr. Şeyda Seren İntepeler

Kalite Akademik Tercüme ile kurulduğundan beri çalışmaktayım. Şu an geldikleri çeviri ve editing düzeyi oldukça iyi ancak bazen içimize sinmeyen ya da öneride bulunduğumuz konular olabiliyor. Bu konularda da geri dönüşler ve düzeltmeler yapılarak güzel ve yayınlanan metinlere ulaşabiliyoruz. Dört veya beş makalemiz SCI dergilerde dil eleştirisi almadan yayınlandı ya da aldığında geri döndük ve

Prof. Dr. Ayşe Güler

Fen Bilimleri alanından bir öğretim üyesi arkadaşımın tavsiyesi ile sekiz yıl önce tanıdığım Kalite Akademik Tercüme; sanat, seramik ve disiplinler arası konularda, akademik araştırma, uluslararası proje ve yayın çalışmalarım için verdiği çeviri hizmetleri ile akademik kariyerimin başarı ortağı olmuştur. Bugüne kadar dil yetersizliğine dair eleştiri almadan kabul gören uluslararası çalışmalarıma verilen kaliteli ve güvenilir hizmetin

Prof. Dr. Uğur Alpagut

Akademik yaşantımda ve ISME’ye (International Society for Music Education) ilişkin çalışmalarımda, İngilizce çeviri vb. konularda kişisel ve firma desteğini güvenle sağlayan Sn. Hasan Filik ve Kalite Akademik Tercüme’ye teşekkürlerimi sunarım.

Prof. Dr. Suphi Saatçi

Çok rahat okunabilen, anlaşılır ve temiz çeviri şeklinde geri bildirimler aldım. Doğrusu ben çeviri işinde hep sizlerle çalışmak istiyorum.