fbpx

Ses dosyalarında ne tür sorunlarla karşılaşılmaktadır?

Ortam gürültüsü (hışırtı, hat gürültüsü, parazit) Çevresel gürültüler (sokaktan ya da restoran veya müzikli ortamlardan gelen gürültüler) Konuşmacının uzak bir mesafeden kayıt alması (belirsiz veya uzaktan gelen sesler) Konuşmacının farklı bir aksan ya da şive ile konuşması (Kıbrıs aksanı, Ege şivesi) Kayıtta kesintiler olması (telefon bağlantısının zayıf olması, konuşmalarda boşluklar) Rahatsız edici sesler (klavye sesi,

Bazı konuşmaların transkripsiyon işleminden geçirilmesi neden daha zordur ve bu tür konuşmalar için yapılacak transkripsiyon işlemi neden daha fazla zaman ve emek gerektirir?

Konuşmanın doğru şekilde aktarılabilmesi için belirsiz kısımların tekrar tekrar dinlenmesi gerekebilir. Bu nedenle, bazı konuşmaların transkripsiyon işlemi için daha fazla zaman ve emek harcanması gerekir.

Verilen fiyat teklifi ne zamana kadar geçerli olacaktır?

Size bir fiyat teklifi verildiğinde bu teklif yedi gün geçerli olacaktır.

Belgelerin gizliliğini garanti ediyor musunuz?

Kesinlikle evet. Tüm transkripsiyon uzmanlarımız hizmet koşullarımız çerçevesinde hareket eder. Ayrıca verilerinizin güvenliğini sağlamak üzere teknik önlemler de alıyoruz. Verilerinizi hiçbir koşulda üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

Hangi diller için transkripsiyon hizmeti veriyorsunuz?

Türkçe ve İngilizce dilleri için transkripsiyon hizmeti veriyoruz. Transkripsiyon işlemini her türlü konuşma için gerçekleştirebiliyoruz.